Program dla firmy uslugowej

PC Market firmy Insoft toż dużo elastyczny program, zarówno dla młodszego sklepu kiedy również dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł kluczowy jest w dziale kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W siłę rozwoju firmy można modyfikować ją o kolejne moduły. PC Market jest ciepłym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest poprzez naszych konsumentów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W dowolnym momencie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ciż zatem wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca umożliwia Ci najgorsze ceny. Zawsze będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile jest Ciż także wpłacić pieniędzy. W jakiejś chwili program określi jaką suma pieniędzy posiadasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić mnóstwo momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a często wtedy, gdy weźmiesz spośród pomocy kolektorów informacji. Sam i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla naszego biznesu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla innowacyjnych produktów. Dzięki zgody z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to rola zaledwie kilku sekund.

Na krajowym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinku z najatrakcyjniejszych jest program PC-Market.

Zrobiony jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Poleca go już ponad trzy tysiące placówek handlowych. Przejrzysty i dobry w obsłudze, w intuicyjny rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na określoną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego układu zadecydowało kilka czynników. Przede pełnym jest przejrzysty, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą widocznych na zbytu urządzeń fiskalnych, a i wszystkiego typie sprzętem, który ważna zauważyć w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.