Erp optima handel

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest wręczyć uwagę na pomysł ERP Optima będący wykonaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to typowe narzędzie dla średnich oraz małych firm ułatwiające zarządzanie kluczowymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr tudzież płac, ma także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program ten pewno się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgód z ustawą o rachunkowości. Wynika to z faktu że stanowi on na bieżąco aktualizowany z ważnymi przepisami. Oprócz tego przydatne są w nim różnego rodzaju urządzenia do raportowania i praktyk i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można zdobyć nie tylko dostęp do jego pewnych i zaawansowanych funkcji, lecz zarówno do pomocy technicznej, która ułatwia rozwiązywanie tych problemów oraz wdrażanie rozwiązań dobranych do dużej dziedzinie oraz instytucje. Dzięki takiemu postępowaniu, program Comarch ERP Optima może nie tylko ułatwić i usprawnić funkcjonowanie poszczególnych rozdziałów a wszystkiej firmy, a również przydać się w niski podejście do zwiększenia jej zysków.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online lub też z 60-dniowego dema offline. Jest owo niesłychanie ważne, ponieważ dzięki temuż mocna podać decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w znanej instytucji. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie z niego właśnie ponad 60000 spółek z wielu branż, co stanowi oznaką wysokiej wartości oprogramowania. Jak wynika z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego spełnionych.